W ramach współpracy przeprowadzimy Twoją firmę przez ścieżkę rozwoju, od audytu innowacyjności i identyfikacji potrzeb B+R, poprzez opracowanie strategii rozwoju i innowacji oraz wsparcie w pozyskaniu dofinansowania z funduszy Unijnych, NCBR, czy regionalnych, aż po pełne przeprowadzenie projektu B+R oraz wdrożenie zmian innowacyjnych, certyfikacje, raporty z procesów innowacyjnych i zgłoszenia patentowe.

Wsparcie działów operacyjnych

Wsparcie działań B+R

Dla naszych klientów stajemy się zewnętrznym działem B+R. Prowadzimy projekty badawcze, innowacyjne, zadania rozwojowe i wszelkie prace wspomagające projekty wewnętrzne. W ramach współpracy zapewnimy wsparcie innych działów Twojej firmy w działaniach innowacyjnych.

Wsparcie dla Zarządu

Strategia rozwoju i planowania innowacji

W ramach współpracy przeprowadzimy pełny audyt Twojej działalności w zakresie innowacji oraz badań i rozwoju. Wspieramy Zarządy przedsiębiorstw w budowie strategii rozwoju, w planowaniu innowacji, wprowadzaniu B+R we wszystkich dziedzinach działalności firmy.

Outsourcing B+R

Realizacja projektów B+R na zlecenie

Masz rozpisany projekt, ale brakuje Ci kadr oraz zasobów do sprawnej i terminowej realizacji? Przejmiemy i zrealizujemy konkretne zadania projektowe, realizacje etapów, wydzielonych zakresów badawczych oraz całe projekty. Przygotujemy dla Ciebie dokumentację projektową, raporty z badań, wspomożemy w przygotowaniu komunikacji z ośrodkami badawczymi oraz instytucjami współfinansującymi.

Wsparcie dla Zarządu

Wsparcie w pozyskaniu dofinansowania

Przeprowadzimy Twoją firmę przez całą drogę uzyskania dofinansowania z programów wsparcia działań B+R. Mamy doświadczenie w przygotowywaniu opracowywaniu oraz obronie wniosków do Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Funduszy Unijnych, Funduszy regionalnych i innych instytucji wspierających B+R. Poprowadzimy Cię krok po kroku przez pełen proces od rozpisania budżetu, poprzez opracowanie wniosku, pozyskanie dofinansowania, aż po rozliczenie budżetów i raportowanie finansowe projektu.

Wsparcie działów produkcyjnych

Rozwój produktów

Przeprowadzimy audyt produktów oraz procesów ich wytwarzania. Opracujemy dokumentację rozwojową, harmonogramy i budżet rozwoju produktowego. Opracujemy innowacyjne rozwiązania dla Twojego produktu. Znajdziemy rozwiązania dające Ci przewagę konkurencyjną w ramach innowacji. Twój produkt nie pozostanie w tyle.