Pozycjonowanie

Nawigacja i lokalizacja

Dostarczamy dedykowane rozwiązania systemów lokalizacji oraz nawigacji z wykorzystaniem systemów na bazie GPS, RFID, WiFi, Bluetooth oraz z zastosowaniem Lidarów i układów inercyjnych, w tym systemy lokalizacji i mapowania w pomieszczeniach zamkniętych.

Zobacz projekt

Automatyzacja

Sterowanie

Opracowujemy algorytmy sterujące, planujące trasy oraz trajektorie lotów dronów. Nasze rozwiązania prowadzą do automatyzacji oraz optymalizacji procesów związanych z przemieszczaniem się.

Zobacz projekt

Optymalizacja

Automatyzacja procesów

Prowadzimy projekty automatyzujące procesy w wielu dziedzinach. Opracowujemy rozwiązania szyte na miarę. Dokładna analiza oraz audyt procesów klienta pozwala na znalezienie rozwiązań usprawniających, skracających czas oraz zapewniających płynność i bezpieczeństwo prac.

Zobacz projekt

Projektowanie

Elektronika – projektowanie i produkcja

Projektujemy i wykonujemy elementy oraz urządzenia elektroniczne na zlecenie. Od potrzeby do produktu.

Zobacz projekt

Programowanie

Oprogramowanie wbudowane

Opracowujemy rozwiązania programistyczne, od skryptów, po aplikacje internetowe oraz rozwiązania serwerowe do przetwarzania i analizowania danych.

Zobacz projekt

Algorytmy

Sztuczna inteligencja AI

Algorytmy sztucznej inteligencji otaczają nas w każdej dziedzinie życia. Identyfikujemy możliwości i potrzeby w zakresie inteligentnych rozwiązań. Budujemy algorytmy i wdrażamy je, by zwiększyć wydajność, płynność oraz sprawność działania.

Zobacz projekt

Algorytmy

Uczenie Maszynowe ML

Rozpoznajemy procesy, wzory, schematy, powtarzalność i korelacje danych. Uczymy nasze rozwiązania najlepszych zachowań bazując na przyroście informacji zwrotnych ze zbioru danych.

Zobacz projekt

Projektowanie

Robotyka

Opracowujemy innowacyjne rozwiązania robotyczne, automatyczne działania, oprogramowanie wspomagające działania z pomocą robotów.

Zobacz projekt

Projektowanie

Innowacje produktowe

Opracowujemy najlepsze rozwiązania z zakresu techniki i nauk technicznych od aerodynamiki, minimalizacji i optymalizacji projektu, po wytrzymałość materiałów, czy bezpieczeństwo wykonania.

Zobacz projekt